Hustla Online/Dragon Knights & Tuning 4 Ever

forum tuningowo - towarzyskie


#1 2006-10-14 22:35:27

PinguVanEx

Moderator

Skąd: Luboń
Zarejestrowany: 2006-10-10
Posty: 40
Punktów :   
WWW

POLICJA

Witam, dzis myslalem ze wyjde z siebie. Stoje moim S(portingiem) na parkingu w luboniu a po 20 patrze policja, zmierzyli auto i wsteka do mnie, zaczelo sie rycie auta, mnie calego sprawdzili, szukali dragow itp. zajelo im to 20 minut. Pojechali to sobie usiadlem na lawce z kumplami a tu po 10 minutach lodowa wjezdza i znow rycie ktore trwalo tym razem 35 minut, jakby mogli to pewnie skore by ze mnie zdarli szukajac dragow. To juz jest paranoja ! Przynajmniej wiem ze auto jest troche brude pod dywanikami bo tez je wyj****** ;/ Mieliscie tak kiedys ?


------------------------------------
--- Pozdrawiam PinguVanEx ---
--- www.Tuning4eveR.prv.pl ---

Offline

 

#2 2006-10-15 12:33:30

Leo

Moderator

363003
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: POLICJA

na szczęście nie Mnie raczej poważnie traktują.

Offline

 

#3 2006-10-15 13:21:44

adi.degora

Easy Rider

6197532
Skąd: PYRLANDIA
Zarejestrowany: 2006-08-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: POLICJA

Ja tak miałem RAZ. Jeszcze miałem malucha, zima pojechalismy troche poupalać na Lecha,o oczywiscie musiałem sie kręcić po tej stronie parkingu od której wjeżdzali... Czasu im nie liczyłem ale bałagan miałem tak z 3x większy niz zwykle =/


*Quench my THIRST with gasoline*

Offline

 

#4 2006-10-15 13:22:06

PinguVanEx

Moderator

Skąd: Luboń
Zarejestrowany: 2006-10-10
Posty: 40
Punktów :   
WWW

Re: POLICJA

To masz szczescie, przez to ze jestem mlody traktuja nas jak przestepscow ! Mysla ze kazdy mlofy papra sie w dragach ;/ Nawet w parku nie mozna posiedziec o godz. 19


------------------------------------
--- Pozdrawiam PinguVanEx ---
--- www.Tuning4eveR.prv.pl ---

Offline

 

#5 2006-10-15 17:55:12

hustla

Dragon Knight

37330
Skąd: Swarzędz k/poznania
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: POLICJA

PinguVanEx napisał:

Witam, dzis myslalem ze wyjde z siebie. Stoje moim S(portingiem) na parkingu w luboniu a po 20 patrze policja, zmierzyli auto i wsteka do mnie, zaczelo sie rycie auta, mnie calego sprawdzili, szukali dragow itp. zajelo im to 20 minut. Pojechali to sobie usiadlem na lawce z kumplami a tu po 10 minutach lodowa wjezdza i znow rycie ktore trwalo tym razem 35 minut, jakby mogli to pewnie skore by ze mnie zdarli szukajac dragow. To juz jest paranoja ! Przynajmniej wiem ze auto jest troche brude pod dywanikami bo tez je wyj****** ;/ Mieliscie tak kiedys ?

Ale jazda .
W rzyciu mnie nie przeszukiwali.
Pewnie na porządnego człeka wyglądam.

Najwiecej co musiałem się nachodzic to jak mi kazali trujkąt kiedyś pokazać a jeszcze w bagaju był.

POZDRO


HUSTLA ONLINE Radosław Szydłowski

Tablice imienne Alu, ramki, tłumiki, końcówki, fele, żarówki, wycieraczki
hustlaonline.pl / ploter.shop.pl / hustla.sklep.pl / tablice.auto.pl / ramki.auto.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gameovertribe.pun.pl www.erableacha.pun.pl www.rcteamlublin.pun.pl www.hunterspl.pun.pl www.wsfii.pun.pl